O firmie

Firma IRLEH LISIEWICZ to cenione na rynku, wielkopolskie przedsiębiorstwo z tradycjami, znane przede wszystkim jako producent rusztowań klinowych. Od ponad 25 lat dostarczamy klientom rusztowania klinowe (choinkowe) oraz maszyny obuwnicze i szewskie. W 1999 roku uzyskaliśmy ochronę Urzędu Patentowego na wyjątkowe, klinowe połączenie elementów rusztowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo rusztowania elewacyjne (klinowe, choinkowe), które świetnie sprawdzą się w swojej roli, pozwalając na stworzenie stabilnych, bezpiecznych konstrukcji. Jako producent rusztowań działający w branży od wielu lat, gwarantujemy, że każdy oddawany w ręce Klienta element, charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznym, jest wykonany z najlepszych materiałów oraz zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Obok rusztowań klinowych w naszym asortymencie posiadamy też maszyny obuwnicze i szewskie, a także maszyny o specjalnym przeznaczeniu. Produkujemy również wykrawarki i wykrojniki oraz oprzyrządowanie i części zamienne.

Zapraszamy do współpracy! – 603 70 86 28 lub 605 42 77 79.

Skontaktuj się