603 708 628

O firmie

Firma IRLEH LISIEWICZ Sp. j., to cenione na rynku, wielkopolskie przedsiębiorstwo z tradycjami, działające prężnie w kraju i zagranicą. Od ponad 25 lat dostarczamy rusztowania budowlane typu klin oraz maszyny obuwnicze i szewskie klientom z Polski i wielu krajów europejskich. W 1999 roku uzyskaliśmy ochronę Urzędu Patentowego na unikalne, klinowe połączenie elementów.

W naszej ofercie znajdą Państwo rusztowania elewacyjne (klinowe, choinkowe), które świetnie sprawdzą się w swojej roli, pozwalając na stworzenie stabilnych, bezpiecznych konstrukcji i ułatwiając realizację różnego typu prac. Jako producent rusztowań działający w branży od wielu lat, możemy zapewnić, iż każdy oddawany w ręce Klienta element, charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznym, jest wykonany z najlepszych materiałów oraz zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom.


Ponadto, w naszej ofercie producenta rusztowań elewacyjnych (choinkowych/klinowych), znajdują się maszyny obuwnicze i szewskie, wykrawarki walcowe, polerki, wykrojniki tapicerskie i do produkcji obuwia, a także wiele innych pozycji. Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania? Dzwoń – 603 70 86 28 lub 605 42 77 79.

Skontaktuj się