Rusztowania Bydgoszcz

Nasz autorski system już od ponad 25 lat cieszy się ogromnym uznaniem w oczach specjalistów z branży budowlanej!

 

Opatentowane rusztowania klinowe (choinkowe) możemy bez trudu dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta, a każdy z naszych produktów cechuje się wysokim poziomem stabilności, a także nieskomplikowanym montażem, gdyż do sprawnego złożenia systemu wystarczy zaledwie trzech pracowników.

Gotowe rozwiązania konstrukcyjne Irleh stanowią podstawowe wyposażenie ogromnej liczby przedsiębiorstw na terenie całej Polski – choć nasz zakład produkcyjny mieści się w Gnieźnie, realizujemy dostawy za zwrot kosztów paliwa do praktycznie każdej miejscowości położonej w obrębie naszego kraju!

Uznany na rynku producent rusztowań choinkowych dla Twojej firmy w Bydgoszczy

Nasze konstrukcje pozwalają zwiększyć nie tylko bezpieczeństwo prowadzonych prac budowlanych, lecz również komfort samych pracowników. Zastosowaliśmy w nich bowiem ergonomiczne podesty robocze o szerokości 75 lub 105 cm, a z pewnością warto też podkreślić, że rozwiązania Irleh perfekcyjnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawiają się dodatkowe trudności ze względu na obecność np. naturalnych spadków terenu. Elewacyjne rusztowania choinkowe (klinowe) naszej produkcji można więc bez obaw stosować podczas nawet najbardziej wymagających prac realizowanych na obszarach górzystych, a także m.in. w zbiornikach przemysłowych.

 

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania konstrukcji podnoszą również dodatkowe elementy, takie jak drabiny przystawne, stabilne poręcze czy kółka z hamulcem, które zawsze można dokupić i błyskawicznie zainstalować w już posiadanych systemach.

 

Dostarczamy do Ciebie klinowe rusztowania elewacyjne za cenę paliwa

Choinkowe konstrukcje można oczywiście z powodzeniem montować także jako systemy przyścienne. Są bardzo uniwersalne: dostosujesz je do każdej bryły budynku i ścian o dowolnej powierzchni. Ze względu na zastosowanie ocynku i specjalnej powłoki z farby chlorokauczukowej, możemy natomiast zagwarantować, że ich odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne jest na bardzo dobrym poziomie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat elewacyjnych rusztowań choinkowych (klinowych) produkcji Irleh, zachęcamy serdecznie do kontaktu oraz do zadawania pytań za pomocą formularza na stronie.

 

Konstrukcja rusztowania klinowego to elementy poziome - leżnie zaopatrzone w kliny, a także elementy pionowe - stójki (choinki) z kieszeniami, w których umieszcza się kliny. Wszystko łączy się w jedną, stabilną całość.

Nasze rozwiązanie może być dostosowane do potrzeb klienta – jego wymiary i wielkość. Jeśli chcesz poznać cenę konstrukcji stworzonej na zamówienie, która zostanie dostarczona do Białegostoku, skontaktuj się z nami. Możemy przesłać Ci cennik gotowych rozwiązań lub bezpłatną wycenę Twojego indywidualnego projektu, dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. Aby uzyskać wycenę, skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej i wyślij go do nas. Oferujemy również płatność ratalną - mamy ofertę leasingową na 24, 36 lub 48 rat. Jej dokładny opis znajdziesz na jednej z podstron naszej strony internetowej.

 

Nie czekaj i już teraz dowiedz się więcej o rusztowaniach klinowych, czyli choinkowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zajrzyj do poszczególnych kategorii produktów dostępnych na stronie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się