Rusztowaia Poznań

Chcielibyśmy przybliżyć naszą ofertę wszystkim zainteresowanym rusztowaniami klinowymi, niezależnie od miejsca w Polsce, w jakim się znajdują. Nasza działalność rozciąga się bowiem na cały kraj - jako producent rusztowań jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie z naszym produktem.

 

Ponieważ naszą misją jest też dostosowanie naszej działalności do ciągle zmieniających się potrzeb rynku, działamy również na szerszą skalę, a nasze rusztowania elewacyjne pracują z powodzeniem także w krajach sąsiadujących z Polską. 

Firma Irleh wywodzi się z Wielkopolski. Ze względu na swoje zalety nasze rusztowanie elewacyjne zostało wyróżnione Znakiem Towarowym "Wielkopolska Jakość". Dlatego  możemy z czystym sumieniem rozpocząć od rekomendacji naszych rusztowań choinkowych w stolicy województwa wielkopolskiego, w Poznaniu.

Rusztowania klinowe w Poznaniu

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, a nasza siedziba znajduje się w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim, zatem do Poznania nie mamy daleko! Jeśli nasze rusztowania choinkowe zamówi Klient z Poznania lub okolic, możemy je dostarczyć do wybranego miejsca jedynie za koszt paliwa. Chcemy wychodzić naprzeciw naszym klientom, aby mogli korzystać z naszej opatentowanej technologii klinowej niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Dla komfortu naszych klientów, nie tylko poznańskich, przygotowaliśmy również ofertę leasingu oraz pomocy w zakresie pozyskania funduszy unijnych na zakup naszych produktów.

Dlaczego warto wybrać Irleh Lisiewicz i nasze produkty?

Klinowe połączenie elementów naszych rusztowań choinkowych sprawia, że bez trudności i bez przechodzenia przez skomplikowane procesy można uzyskać dowolną konfigurację rusztowań. Jest to technologia, którą stworzyliśmy jako producent i właśnie na owo niestandardowe, klinowe połączenie elementów, w 1999 roku uzyskaliśmy ochronę Urzędu Patentowego.


Irleh to doświadczona, stabilna firma, która zapewnia swoim Klientom cały wachlarz różnych rozwiązań oraz fachową pomoc przy ich wyborze i dokonywaniu zakupu.


Zatem jeśli siedziba Twojej firmy znajduje się w Poznaniu czy też w okolicach Poznania – nie obawiaj się o transport, tylko skontaktuj się z nami już teraz, aby ustalić warunki współpracy!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zajrzyj do poszczególnych kategorii produktów dostępnych na stronie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się