Rusztowania Wrocław

Jeżeli poszukujesz konstrukcji charakteryzującej się nie tylko bardzo łatwym montażem, ale również uniwersalnością zastosowania i odpowiednią sztywnością, rozwiązania firmy Irleh Lisiewicz spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Jako renomowany producent rusztowań klinowych (choinkowych) już od ponad ćwierćwiecza zaopatrujemy firmy z całego kraju w nasze systemy. Dostawy dla Klientów z Wrocławia i setek innych polskich miejscowości realizujemy w naprawdę atrakcyjnych cenach – płacisz jedynie za koszt paliwa!

Optymalny komfort i bezpieczeństwo pracy

Produkowane przez nas rusztowania choinkowe typu klin można z ogromną łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb. Wystarczy odpowiednio przestawić poziomy robocze bądź wyposażyć konstrukcję w dodatkowe elementy dostępne u nas w szerokiej gamie: m.in. kółka z hamulcem, konsole poszerzające, drabiny przystawne czy wysięgnik transportowy wciągarki elektrycznej, a ze stworzeniem konstrukcji niezbędnej do wykonania planowanych prac budowlanych nie będzie najmniejszych problemów.

 

To właśnie dlatego opatentowana w 1999 r. technologia łączenia elementów cieszy się tak dużą popularnością - w krótkim czasie można zmontować funkcjonalne, gwarantujące świetną stabilność, a co najważniejsze bezpieczne klinowe rusztowanie elewacyjne kotwiczone w ścianach, wolnostojące, przejezdne, wieżowe lub jeszcze innego typu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby nasze rozwiązania wykorzystać również w wymagającym terenie górzystym. Taką charakterystykę z pewnością docenią firmy budowlane z Wrocławia i okolic, które realizują projekty budynków w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Jeleniej Górze czy innych miejscowościach turystycznych leżących w województwie dolnośląskim.

 

Doświadczony producent elewacyjnych rusztowań choinkowych (klinowych)

Wykonujemy oczywiście także konstrukcje pod indywidualne zamówienie Klienta. Wystarczy, że przekażesz nam swoje oczekiwania w formularzu kontaktowym, a błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie przejrzystą wycenę. Postaw na sprawdzoną jakość, opatentowaną technologię i doświadczenie w branży – zamów rusztowania klinowe, zwane też choinkowymi, bezpośrednio od uznanego na rynku producenta!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zajrzyj do poszczególnych kategorii produktów dostępnych na stronie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się