Dostawa

Na życzenie klienta dowozimy rusztowanie w każdy zakątek Polski za cenę paliwa.
 

Jeśli chcesz przetestować nasze autorskie rozwiązania i jednocześnie zadbać o bezproblemowy przebieg prac budowlanych, dostarczymy Ci wszystko, co niezbędne. Firma Irleh jako producent elewacyjnych rusztowań klinowych ekspresowo organizuje dostawy swoich produktów. Dokąd? Dokądkolwiek. Posiadamy własne zaplecze techniczne, dzięki czemu nasze produkty możemy dowieźć praktycznie w każdy zakątek Polski - zgodnie z zamówieniem Klienta i jedynie za koszt paliwa.

 

Nasza siedziba znajduje się w Gnieźnie, więc mamy świadomość, że nie każdy Klient ma do nas po drodze. Spokojnie, nie musisz pokonywać kilkuset kilometrów tylko po to, by kupić u nas rusztowanie elewacyjne. Dostawa jest rozwiązaniem, dzięki któremu znacznie zaoszczędzisz swój czas, gdyż większą część formalności możesz załatwić przez telefon. Wsparcia udzielą Ci nasi profesjonalni pracownicy, którzy podadzą niezbędne informacje - wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w specjalnej zakładce, na naszej stronie internetowej. A jeśli gonią Cię terminy lub z pewnych powodów nie możesz do nas zadzwonić, to zachęcamy również do skorzystania ze specjalnego formularza. Wszystko znajdziesz w zakładce Kontakt.

Autorskie rozwiązania, ekspresowe dostawy

Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz autorski projekt elewacyjnego rusztowania choinkowego nazywanego także klinowym, na który otrzymaliśmy ochronę Urzędu Patentowego. Właśnie dlatego możemy zapewnić, że dostarczone rusztowanie klinowe będzie dopracowane i sprawdzone w każdym detalu. To gwarancja jakości, którą chcemy się dzielić. Teraz dzięki dostawie możesz łatwo otrzymać produkty indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz wymagań budowlanych. Nasze produkty podczas wykonywania prac murarskich, instalacyjnych czy wykończeniowych zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników - również tam, gdzie występują znaczne różnice poziomów oraz naturalne spadki terenu.

 

Jeśli interesuje Cię dostawa naszych produktów, to zachęcamy do skontaktowania się z nami - chętnie odpowiemy na każde pytanie, a także udzielimy dalszych informacji.