603 708 628

Rusztowania elewacyjne

Przeprowadzenie prac wykończeniowych oraz remontowych na różnego rodzaju budynkach, również tych wysokich, byłoby trudne gdyby nie funkcjonalne rusztowania elewacyjne (fasadowe), które produkujemy i proponujemy przedsiębiorstwom z całej Polski.

Wszystkie nasze systemy wykonane zostały ze stali i ocynkowane lub pomalowane farbą chlorokauczukową, dzięki czemu odznaczają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne.

Zalety naszych rusztowań

Podstawowymi zaletami naszych rozwiązań są uniwersalność, bowiem dostosować można je do ścian o różnych powierzchniach, a także bezpieczeństwo - dzięki zastosowaniu połączeń klinowych są stabilne i posiadają wszystkie niezbędne elementy umożliwiające skuteczne wykonywanie zadań przez pracowników. Konstrukcje są proste i szybkie w montażu, a do tego dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, rodzaju wykonywanych przez nich prac budowlanych czy kształtu budynku.

Ponadto nasze rusztowania elewacyjne (fasadowe):

  • znajdują zastosowanie tam, gdzie mamy do czynienia z różnicami poziomów,

  • mogą być zamontowane jako systemy przyścienne,

    rozłożone zajmują niewiele miejsca i łatwo je transportować,

  • w każdej chwili mogą być rozbudowane o dodatkowe elementy.

Sprzedajemy rusztowania elewacyjne (fasadowe), które mogą zostać dopasowane do każdej elewacji i które stanowią doskonałe połączenie prostoty oraz wytrzymałości. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zestawami oraz poradami dotyczącymi montażu. Zakupione u nas rozwiązania jesteśmy w stanie dowieźć na zamówienie w każde miejsce w Polsce koszt ceny paliwa.