603 708 628

Rusztowania klinowe - zastosowanie

Stabilna i bezpieczna konstrukcja pozwalająca na przeprowadzenie niezbędnych prac? Otrzymasz ją, gdy zdecydujesz się na rusztowania, które znajdują się w ofercie naszej firmy z Gniezna (posiadającej ponad 20 lat doświadczenia w branży) i tworzone są na bazie autorskich projektów. Jako producent proponujemy rozwiązania klinowe (choinkowe), które montuje się w celu przeprowadzenia prac budowlanych, malarskich i innych na wysokościach. Nasze konstrukcje nadają się do użytku zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Najlepszy wybór? Bez wątpienia firma Irleh z Gniezna!

 

Rusztowanie klinowe – główne przeznaczenie choinkowej konstrukcji

Stworzone przez firmę Irleh Lisiewicz uniwersalne rusztowania choinkowe są zgodne z Dokumentem Harmonizującym EN 12811-1:2004-03, a przez to także z normą PN-M-47900-2 oraz PN-M-47900-1. Proponowane produkty przeznaczone są przede wszystkim do wykonywania prac elewacyjnych oraz przyściennych, a także "lekkich" prac murarskich – pod warunkiem, że nie przekroczą parametrów określonych w Dokumentacji Techniczno-Ruchowej (DTR) oraz obowiązujących normach. Ich montaż można przeprowadzić bardzo szybko, bez problemu dostosowując do rodzaju wykonywanych prac, kształtu budynku czy indywidualnych wymagań klientów.

 

Irleh Lisiewicz - dodatkowe możliwości wykorzystania produktów

Dopuszcza się możliwość, by rusztowanie typu klin firmy Irleh Lisiewicz zostały wykorzystane również w innym celu, w zależności od potrzeb kupującego. Mogą służyć m.in. jako przestrzenna konstrukcja podporowa, wieża lub estrada, a także tymczasowe zadaszenie. W przypadku chęci wykorzystania rusztowania choinkowego firmy Irleh w wymienionych powyżej celach niezbędne jest przygotowanie indywidualnego projektu przez osoby do tego uprawnione. Stworzony projekt podlega akceptacji i musi zostać zachowany w dokumentacji budowy.

 

Proponowane przez firmę Irleh Lisiewicz rusztowania klinowe sprawdzą się w każdym środowisku - nawet w przypadku problematycznego terenu, gdzie występują różnice poziomów. Stabilność i sztywność choinkowej konstrukcji zapewnia unikalne połączenie klinów, które jako rozwiązanie konstrukcyjne otrzymało w 1999 roku ochronę Urzędu Patentowego.

0
Feed