Obszary działalności

Ponieważ jesteśmy producentem rusztowań klinowych (choinkowych) i działamy w oparciu o własne zaplecze techniczne, według własnych procedur i patentów, jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi odbiorcom w całej Polsce.

 

Firma Irleh Lisiewicz istnieje na rynku od ponad 25 lat i zawsze jest gotowa odpowiadać na potrzeby klientów.

Obszary działania - dotrzemy wszędzie

Dostarczenie rusztowania choinkowego nie jest problem niezależnie od tego, w jakim zakątku Polski się znajdujesz. Większość spraw związanych z zawarciem transakcji można załatwić na odległość – do Twojej dyspozycji są wykwalifikowani pracownicy, zawsze gotowi do pomocy oraz wykonujący swoje obowiązki z należytym profesjonalizmem. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie (na naszej stronie internetowej, w zakładce Kontakt znajdziesz kilka numerów telefonów) lub mailowo; tutaj zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza dostępnego również w zakładce Kontakt. Dzięki formularzowi z łatwością możesz przekazać nam swoje zapytanie oraz niezbędne informacje do otrzymania szybkiej wyceny rusztowania elewacyjnego zgodnego z Twoimi potrzebami.

 

Nasza siedziba znajduje się w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim. Obawiasz się, że musiałbyś dojechać do nas z drugiego końca kraju, żeby kupić u nas rusztowanie choinkowe? Nic bardziej mylnego – oferujemy dostawę na terenie całej Polski za koszt paliwa. Czy to do Poznania, do Krakowa, czy do Gdańska... Rusztowania klinowe bezpośrednio od producenta dotrą za Tobą wszędzie i będą Ci służyć w pracach budowlanych, gdzie tylko zechcesz.

Sprzedaż rusztowań klinowych – prosto od producenta

Pracujemy na własnych, sprawdzonych projektach, więc możesz być pewien, że rusztowanie elewacyjne wykonane na Twoje zamówienie będzie dopracowane w każdym calu. Jeśli jednak masz pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.


Oprócz sprzedaży oferujemy również leasing rusztowań klinowych - już teraz przejdź na dedykowaną podstronę Leasing, aby dowiedzieć się więcej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zajrzyj do poszczególnych kategorii produktów dostępnych na stronie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się