Maszyny obuwnicze

IR29 Mocowarka obcasa wkrętem

Maszyna umożliwia uzyskanie wielokrotnie większej siły mocowania obcasa poprzez zastosowanie wkręcanego wkrętu zamiast tradycyjnie wbijanego gwoździa środkowego.

 

Maszyna przystosowana jest do wkręcania dużych wkrętów (20 i 25 mm) pod regulowanym kątem, najkorzystniejszym z punktu widzenia kształtu obcasa. Stożkowy łeb wkrętu o średnicy 10 mm opiera się o krawędzie usztywniacza stalowego podpodeszwy, co powoduje, że obcas nie obluzowuje się gdy materiał podpodeszwy zostanie zdegradowany wskutek działania potu lub wilgoci.

 

Konstrukcja mechanizmu wkręcającego gwarantuje silne dociągnięcie podpodeszwy do obcasa przy jednoczesnej pewności, że gwint w obcasie nie zostanie zerwany.W razie konieczności wymiany obcasa, wkręt można wykręcić ręcznym wkrętakiem a resztę gwoździ, nie niszcząc podpodeszwy, wyjąć przy pomocy WYCIĄGARKI GWOŹDZI Z OBCASA produkcji IRLEH.

 

Spełnia wymogi CE.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Parametry techniczne maszyny:

ciężar maszyny180 kg
długość68 cm
szerokość85 cm
wysokość125 cm
ciśnienie powietrzamaksymalnie 0,6 MPa
napięcie prądu400 V
moc zainstalowana4,3 kW

Uwaga: Wkręt w razie potrzeby można umieścić 13 mm od końca podpodeszwy. Na tej maszynie skutecznie umocujesz każdy obcas. Zapraszamy do nas. Przeprowadzimy pokaz mocowania Twojego obcasa i udowodnimy siłę umocowania na laboratoryjnej zrywarce obcasów.