Wykrawarki walcowe

IR1/1 Wykrawarka Walcowa

Maszyna przeznaczona jest głównie do rozkroju skóry szczególnie wtedy gdy nie jest potrzebna bardzo duża wydajność rozkroju jak to ma miejsce w przypadku wykrawarki IR1.

 

Maszyna doskonale nadaje się do rozkroju innych materiałów takich jak: twarda folia, tektura czy płyty włóknisto - cementowe stosowane w produkcji ekologicznego eternitu itd. Maszyna obsługiwana jest przez jeden zespół pracowników. Maszyny wykonujemy na zamówienie, uwzględniając potrzeby zamawiającego.


Wersje przykładowe

1. Wersja podstawowa

  • Wały oba stalowe o średnicy 200 lub 300 mm. Przy wałach o długości powyżej 180 cm specjalny system podpór wałów zapobiegający uginaniu się wałów w celu zapobieżenia nie dokrawaniu w środkowej części wałów.system automatycznego powrotu płyty z rozkrojonym materiałem i wykrojnikami na stanowisko wyjściowe.
  • System ten zapobiega konieczności chodzenia za płytą co ma szczególne znaczenie gdy wykrojniki są gabarytowo duże. Aby uniknąć zjawiska podwójnego przykrawania górny wał przy powrocie jest podnoszony. Maszyna posiada specjalny regał na wykrojniki.

Spełnia wymogi CE.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Parametry techniczne:

długość wałówdo uzgodnienia cm
napęd wałówoba napędzane
regulacja odległości
między wałami
10 - 100 mm
sterowaniedo uzgodnienia
stosowane wykrojnikiz taśmy stalowej 19 lub 32 mm lub wykrojniki poligraficzne
moc zainstalowana2,2 kW