Rusztowaia Białystok

Zaufaj firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku! Zaufaj unikalnemu produktowi, stworzonemu na potrzeby różnych inwestycji, również takich, które realizowane są w trudnym terenie górzystym.

 

Zaufaj opatentowanej technologii, jaką z łatwością można wykorzystać w codziennej pracy. Zaufaj rusztowaniom klinowym Irleh - wyjątkowemu produktowi naszego autorskiego projektu, udoskonalonemu w każdym calu i dopasowującemu się do wymagań różnych klientów.

Jesteśmy firmą z Gniezna, ale działamy na znacznie szerszą skalę niż tylko nasze rejony – nawet, jeśli potrzebujesz niezawodnego rusztowania w Białymstoku, to jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie. Rusztowania klinowe w Białymstoku również się sprawdzą i dotrą tam bez problemu.

Rusztowania klinowe czyli choinkowe – dla Twojej firmy w Białymstoku

Fenomen naszego produktu tkwi w jego uniwersalności. Konstrukcja połączona jest tzw. klinami, a ta technika połączeń gwarantuje dużą sztywność i stabilność. Co więcej, jej montaż jest niezwykle prosty i szybki, wystarczy skorzystać z naszej gotowej instrukcji – rusztowanie klinowe z powodzeniem złożą 3 osoby.

 

Konstrukcja rusztowania klinowego to elementy poziome - leżnie zaopatrzone w kliny, a także elementy pionowe - stójki (choinki) z kieszeniami, w których umieszcza się kliny. Wszystko łączy się w jedną, stabilną całość.

 

Nasze rozwiązanie może być dostosowane do potrzeb klienta – jego wymiary i wielkość. Jeśli chcesz poznać cenę konstrukcji stworzonej na zamówienie, która zostanie dostarczona do Białegostoku, skontaktuj się z nami. Możemy przesłać Ci cennik gotowych rozwiązań lub bezpłatną wycenę Twojego indywidualnego projektu, dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. Aby uzyskać wycenę, skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej i wyślij go do nas. Oferujemy również płatność ratalną - mamy ofertę leasingową na 24, 36 lub 48 rat. Jej dokładny opis znajdziesz na jednej z podstron naszej strony internetowej.

 

Nie czekaj i już teraz dowiedz się więcej o rusztowaniach klinowych, czyli choinkowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zajrzyj do poszczególnych kategorii produktów dostępnych na stronie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się