Rusztowania Łódź

Od ponad 25 lat priorytetem naszej firmy jest tworzenie produktów, które pozwolą na komfortowe i bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach. Połączyliśmy pomysł, technologię, dobrej jakości materiały i funkcjonalność, dzięki czemu stworzyliśmy nowoczesne rusztowania klinowe (choinkowe).

Nasz produkt został doceniony na wielu polach i w wielu miastach. Zostaliśmy wyróżnieni Znakiem Towarowym "Wielkopolska Jakość”, a nasze produkty znajdują zastosowanie w całej Polsce i krajach sąsiednich. Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku od wielu lat, a najważniejszą rekomendacją są opinie naszych klientów.

Rusztowania klinowe (choinkowe) w Łodzi

Pochodzimy z Gniezna i warto zwrócić uwagę, że to tylko 200 kilometrów od Łodzi, dlatego, jeśli potrzebujesz rusztowania klinowego, czyli choinkowego, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci je bez najmniejszego problemu.

 

Oferowane przez nas produkty sprawdzą się również w trudnym terenie, oczywiście będąc nieodzowną pomocą podczas wykonywania różnorodnych prac na wysokościach. Nasze rusztowania elewacyjne (fasadowe) są chętnie wykorzystywane na budowach np. do nakładania tynków elewacyjnych. Chcemy, żeby nasza technologia mogła służyć w każdym miejscu, na każdej budowie. W czasach, kiedy wszyscy szczególną uwagę przywiązujemy do kosztów, warto podkreślić, że nasze rusztowania dowozimy do klienta jedynie za cenę paliwa.

 

Zalety naszych produktów

Nasze konstrukcje składają się z elementów pionowych (to stójki, tzw. choinki) i poziomych (leżni), dzięki czemu połączenia są szczególnie sztywne i tym samym stabilne. Dodatkowo całość konstrukcji jest wyposażona w podesty, drabinki itp., które można dobierać w zależności od potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy.

 

Nie zapominamy również o funkcjonalności, dlatego oferowane przez nas produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bez problemu (za pomocą dołączonej instrukcji) można było je złożyć w 3 osoby. Oczywiście również demontaż jest łatwy i szybki, dzięki czemu można swobodnie przemieścić konstrukcję w inne miejsce, a także przechować ją w sposób oszczędzający przestrzeń.

 

Jesteśmy producentem rusztowań klinowych. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego też oferujemy kompleksową pomoc przy doborze zestawu, a jeśli potrzebujesz konstrukcji pod wymiar, to również z przyjemnością ją przygotujemy oraz dowieziemy do Łodzi i innych miast regionu.

Gniezno jest bliżej niż myślisz! Już dziś skontaktuj się z nami i poznaj ofertę firmy IRLEH LISIEWICZ!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zajrzyj do poszczególnych kategorii produktów dostępnych na stronie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się