Rusztowania Zielona Góra

Z łatwością można je skonfigurować odpowiednio do własnych potrzeb dodając po prostu kolejne elementy, ich transport i przechowywanie nie sprawiają jakichkolwiek problemów, a do tego są niezwykle szybkie w montażu. Rusztowania choinkowe typu klin naszej produkcji cieszą się dużą renomą na rynku. Tego typu autorskie rozwiązania konstrukcyjne firmy Irleh na dobre wpisały się już w krajobraz placów budowy w całej Polsce. Wynika to nie tylko z ich uniwersalności i bardzo dobrych parametrów wytrzymałościowych, ale również z faktu, że nasze przedsiębiorstwo jest konkurencyjne pod względem kosztów dostawy. Elewacyjne rusztowania klinowe (choinkowe) dowozimy bowiem pod wskazany adres jedynie za cenę paliwa – prosto do siedziby Twojej firmy w Zielonej Górze, Suwałkach, Szczecinie, Lublinie i każdym innym zakątku naszego kraju.

Nowoczesna technika połączeń gwarantująca pożądaną sztywność i stabilność

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji opartej na pionowych choinkach (stójkach) rozmieszczonych co 50 centymetrów oraz poziomych leżniach, produkowane przez nas elewacyjne rusztowanie klinowe gwarantuje bezpieczne warunki do prowadzenia różnorodnych prac budowlanych. Szczególnie dobrze sprawdzają się w lokalizacjach, w których występują różnice wysokości, przykładowo w terenie górzystym. W zależności od aktualnych potrzeb i lokalnych uwarunkowań, rusztowania można stabilnie zakotwiczyć w ścianach bądź użytkować w wersji wolnostojącej, przejezdnej, przestrzennej, a także wieżowej.

Irleh Lisiewicz – Twój zaufany producent rusztowań choinkowych

Ochronę Urzędu Patentowego na rozwiązania klinowe uzyskaliśmy już w 1999 r. Elewacyjne konstrukcje przyścienne szybko zdobyły dużą popularność na rynku, ponieważ do ich sprawnego zmontowania w zupełności wystarczy trzech pracowników. Jeżeli jeszcze nie masz naszych rusztowań klinowych na wyposażeniu swojej firmy lub chcesz poszerzyć ich funkcjonalność poprzez instalację dodatkowych elementów w postaci np. drabin lub kółek, chętnie zrealizujemy dla Ciebie niedrogą dostawę do Zielonej Góry i wszystkich miejscowości województwa lubuskiego.

Nie inwestuj w półśrodki – wybierz najwyższej klasy klinowe (choinkowe) rusztowania elewacyjne prosto od producenta!


Chcesz spać spokojnie? Kup rusztowanie oryginalne!

Masz pytania? Dzwoń – 603 70 86 28 lub 605 42 77 79

Skontaktuj się